Doskonale rozumiemy potrzeby najmłodszych turystów i ich rodziców, dlatego przygotowaliśmy listę hoteli z mnóstwem atrakcji. Bo na wakacjach z dzieckiem najważniejsze jest, żeby mogło się bezpiecznie bawić, aby nie brakowało powodów do radości, kąpieli, rozrywki w ciągu dnia, aby przespać noc jak suseł.

Kolejność jest przypadkowa

CARETTA BEACH
MIASTECZKO ROZRYWKI

Jeden z hoteli zaufanej, greckiej sieci Caretta. Największy spośród wszystkich pięciu. W tym kompleksie poczujesz się naprawdę jak w odrębnym miasteczku, w którym przyda Ci się mapa. Tuż obok części hotelowej znajduje się park rozrywki oraz waterpark ze zjeżdżalniami, karuzelami, basenami z kaskadami wody i innymi atrakcjami dla najmłodszych turystów. Twoje dziecko z pewnością nie będzie się tutaj nudzić. Dla dorosłych atrakcją jest z pewnością miasteczko Kalamaki i jego główna ulica z mnóstwem barów, tawern z greckim jedzeniem oraz sklepów z pamiątkami. Pokoje są przestronne i czyste, a jedzenie tradycyjne śródziemnomorskie. Zawsze świeże i smaczne z dużym wyborem potraw dla dzieci.

W skali 1-10 przyznajemy 8
odejmując 1 punkt za wielkość hotelu, 1 za odległość od plaży (15 min pieszo lub 3 min darmowym busem raz na godzinę).


CARETTA PARADISE
ATRAKCJE DLA NAJMŁODSZYCH I LUKSUS DLA DOROSŁYCH

Caretta Paradise to najnowsza odsłona sieci Caretta. Zbudowany w 2019 roku hotel mieści się w Planos. To cicha i spokojna miejscowość, w której żaden sąsiedni hotel nie będzie zakłócał Wam ciszy nocnej. Pokoje są bardzo nowoczesne i pachną świeżością. Cały kompleks zbudowany jest w modernistycznym stylu i ma swój wyjątkowy charakter dzięki połączeniu tradycyjnego kamienia z nowoczesnym minimalizmem. Dla dzieci hotel oferuje minipark rozrywki i waterpark, w którym każdy najmłodszy turysta zapomni o objedzie, kolacji i o odpoczynku też. Do plaży wystarczy zejść 5 min pieszo w dół przy hotelu Pelagos lub podjechać autobusem 3 min do Tsilivi gdzie mamy większą plażę. Można korzystać z bezpiecznej kąpieli dlatego, że w zatoce do której należą plaże jest bardzo długo płytko. Woda w tym miejscu wyjątkowo szybko się nagrzewa więc temperatura do kąpieli z dziećmi jest idealna.

W skali od 1-10 przyznajemy 9
odejmując 1 punkt za odległość do plaży


POSEIDON BEACH
ZABAWA I PEWNOŚĆ DOBREJ OBSŁUGI

Bardzo ładnie położony hotel z wyjściem prosto na plażę. Miejsce z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w obsłudze turystów. Pokoje są klasyczne, dobrze wypozażone i przestronne. Wokół hotelu i wewnątrz kompleksu dużo zieleni i atrakcji. To hotel, z którego naprawdę można nie wychodzić. Animatorzy z klubu Figlo organizują zabawy i konkursy, aby najmłodszym turystom nigdy się nie nudziło. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i miejsc na odpoczynek dla dorosłych.

W skali od 1-10 przyznajemy 9
odejmując 1 punkt za wystrój.


BEST WESTERN GALAXY
WSZYSTKO W JEDNYM DLA MAŁYCH I DUŻYCH

Hotel All in One. Wszystko w jednym miejscu czego potrzeba do wyjątkowo udanego urlopu. Ekskluzywnie wyposażone pokoje, stylowy wystrój, miejsca w różnej aranżacji, aby dopasować się do wymagań każdego z gości. Jedzenie wyjątkowo smaczne, zawsze świeże i pięknie podane. Kompleks oprócz głównej części hotelowej składa się z trzech innych. Basenów na dużej i wygodnej przestrzeni z leżakami i kącikami relaksu. Prywatnego terenu z leżakami i stolikami idealnego na mrożoną kawę pod palmowym parasolem, na zielonej trawce. Trzecia część to już piaszczysta plaża idealna na kąpiel w morzu i długie spacery. Atrakcje dla dzieci m.in. w basenie i placu zabaw.

W skali od 1-10 przyznajemy 10.

JEŚLI BYLIŚCIE GOŚCIEM, KTÓREGOŚ Z TYCH HOTELI I CHCECIE PODZIELIĆ SIĘ Z NAMI SWOJĄ OPINIĄ I SPOSTRZEŻENIAMI NAPISZCIE DO NAS