CARETTA ISLAND
EGZOTYKA I PRZESTRZEŃ NA RELAKS

Jeden z 5 hoteli greckiej sieci Caretta. Znajduje się tuż przy piaszczystej plaży Kalamaki (3 min spacerem), która należy do zatoki Laganas – najdłuższej zatoki w Grecji (aż 14 km). Idealny jako baza wypadowa na długie spacery. W prawo do Laganas (20 min) i Agios Sostis (40 min), w lewo na górę Skopos (491 m n.p.m.). Z dużym przestronnym basenem i atrakcjami wodnymi. Budynki są położone w dużej odległości od siebie co zwiększa przestrzeń i komfort przebywania. Jedzienie na zasadzie self service. Możemy spodziewać się dań kuchni greckiej i śródziemnomorskiej. Jedzenie może się powtarzać, ale zawsze będzie świeże i smaczne. Pokoje są nowoczesne i czyste, a ich największym plusem jest przestrzeń i duży balkon.

Idealny dla rodzin z dziećmi, par, paczki znajomych.
W skali 1-10 przyznajemy 9,5
odejmując 0,5 punktu za odległość do przejścia na plażę (3 min)


CARETTA SEA VIEW
WIDOK NA MORZE I KAMERALNA ATMOSFERA

Już drugi polecany przez nas hotel greckiej sieci Caretta. Naszym zdaniem najlepiej położony. W pobliżu tak naprawdę nie ma innych dużych hoteli, a do plaży jest może 50m. Również położony w Kalamaki. Od centrum miasteczka dzieli go 10 minutowy spacer. Zawsze jestśmy spokojni o Wasz wypoczynek kiedy rezerwujecie wakacje w tej miejscowości. Jest to jedna z bardziej spokojnych wiosek turystycznych. Do stolicy wyspy dojeżdzacie w 10 min autobusem, a wszędzie dookoła macie mnóstwo kierunków godnych spaceru. Pokoje oczywiście przestronne, nowoczesne i czyste jak na Carette przystało. Jedzenie na zasadzie self service. Śniadania w stylu euopejskim, śródziemnomorskie obiady i kolacje. Duży wybór i zawsze dobra jakość.

Idealny dla Par i turystów szukających spokoju.
W skali od 1-10 przyznajemy 10.


CARETTA STAR
ZAUFANIE TO PODSTAWA

Najmniejszy z 5 hoteli znanej, greckiej sieci Caretta. Charakteryzuje go kameralna atmosfera i wygodne położenie tuż przy głównej drodze miasteczka Kalamaki. Goście tego hotelu z opaskami all inclusive mogą odwiedzać wszystkie inne hotele tej sieci (również na posiłek). Basen jest wystarczająco duży na odpręzające kąpiele i zabawy w wodzie. Do plaży dochodzimy w 10 min spacerem. Pokoje są przestronne, czyste i nowe. Zawsze jesteśmy spokojni o naszych gości gdy wybierają hotele tej sieci.

W tej kategorii w skali od 1-10 przyznajemy 10 +
z plusem za kameralność.


CARETTA BEACH
MIASTECZKO ROZRYWKI

Jeden z hoteli zaufanej, greckiej sieci Caretta. Największy spośród wszystkich pięciu. W tym kompleksie poczujesz się naprawdę jak w odrębnym miasteczku, w którym przyda Ci się mapa. Tuż obok części hotelowej znajduje się park rozrywki oraz waterpark ze zjeżdżalniami, karuzelami, basenami z kaskadami wody i innymi atrakcjami dla najmłodszych turystów. Twoje dziecko z pewnością nie będzie się tutaj nudzić. Dla dorosłych atrakcją jest z pewnością miasteczko Kalamaki i jego główna ulica z mnóstwem barów, tawern z greckim jedzeniem oraz sklepów z pamiątkami. Pokoje są przestronne i czyste, a jedzenie tradycyjne śródziemnomorskie. Zawsze świeże i smaczne z dużym wyborem potraw dla dzieci.

W skali 1-10 przyznajemy 8
odejmując 1 punkt za wielkość hotelu, 1 za odległość od plaży (15 min pieszo lub 3 min darmowym busem raz na godzinę).


CARETTA PARADISE
ATRAKCJE DLA NAJMŁODSZYCH I LUKSUS DLA DOROSŁYCH

Caretta Paradise to najnowsza odsłona sieci Caretta. Zbudowany w 2019 roku hotel mieści się w Planos. To cicha i spokojna miejscowość, w której żaden sąsiedni hotel nie będzie zakłócał Wam ciszy nocnej. Pokoje są bardzo nowoczesne i pachną świeżością. Cały kompleks zbudowany jest w modernistycznym stylu i ma swój wyjątkowy charakter dzięki połączeniu tradycyjnego kamienia z nowoczesnym minimalizmem. Dla dzieci hotel oferuje minipark rozrywki i waterpark, w którym każdy najmłodszy turysta zapomni o objedzie, kolacji i o odpoczynku też. Do plaży wystarczy zejść 5 min pieszo w dół przy hotelu Pelagos lub podjechać autobusem 3 min do Tsilivi gdzie mamy większą plażę. Można korzystać z bezpiecznej kąpieli dlatego, że w zatoce do której należą plaże jest bardzo długo płytko. Woda w tym miejscu wyjątkowo szybko się nagrzewa więc temperatura do kąpieli z dziećmi jest idealna.

W skali od 1-10 przyznajemy 9
odejmując 1 punkt za odległość do plaży

POTRZEBUJESZ POMOCY W REZERWACJI
LUB BYŁEŚ GOŚCIEM I CHCESZ PODZIELIĆ SIĘ Z NAMI SWOJĄ OPINIĄ I SPOSTRZEŻENIAMI NAPISZ DO NAS