Trzy naszym zdaniem najlepsze hotele na wyspie. Hotele docenione za wszystko. Wygląd, jedzenie, atmosferę, położenie, jakość obsługi i urok osobisty. Gdybyśmy mieli wybierać hotel na własny urlop napewno byłby to któryś z nich, a wybór nie byłby łatwy.

SENTIDO ALEKSANDRA BEACH HOTEL
To nie przypadek, że najlepszy naszym zdaniem hotel mieści się w Tsilivi. To wyjątkowo urocza, spokojna miejscowość, która co prawda tętni życiem, nawet nocnym, ale na odpowiednim poziomie. Tsilivi gromadzi wymagających turystów. Plaża jest niezwykle czysta, piaszczysta i bardzo długo płytka (idealne dla dzieci). Sentido Aleksandra Beach położony jest tuż przy plaży, na lekkim wzniesieniu. Zapewnia to niesamowity widok, gdy zpadnie zmrok. Z hotelu jest blisko do centrum miasteczka turystycznego Tsilivi, ale również taxi lub autobusem do stolicy (jedyne 10 min). Jest gdzie spacerować i czerpać energię z ciszy i morskiego klimatu. W miasteczku znajduje się dużo sklepów z pamiątkami i tawern.

AZURE RESORT AND SPA
Gdy pytaliśmy gości z Azure „jak tam hotel?” zawsze najpierw pojawiała się mina. Lekko uniesiona broda, uśmiech na jedną stronę, oczy delikatnie przymróżone oczy (jeśli nie możecie sobie wyobrazić wpiszcie w wyszukiwarkę gifów „proud of myself”) po czym dopiero padała odpowiedź. Spokojnym tonem „suuuper… Taki hotel to wie Pani… To jest hotel” I mieli rację!!! Azure Resort to jeden z najlepszych hoteli na Zakynthos. Doceniamy go za luksusowy wygląd, świetny basen, idealnie rozplanowaną infrastrukturę, bardzo dobre jedzenie, czyste i przestronne pokoje i wysoki poziom obsługi. Do tego położony jest w Tsilivi. 10 min od pieknej piaszczystej plaży. Wszystko czego potrzebujesz od hotelu i jego okolicy znajdziesz w Azure.

ZANTE PARK RESORT AND SPA
To więcej niż hotel. Sami byliśmy zaskoczeni gdy usłyszeliśmy o nim poraz pierwszy bo nieduży narożny budynek zdawał się nie móc pomieścić tylu atrakcji w jednym miejscu. A jednak. Zante Park zachwyca stylem tradycyjnego hotelu z przytulnym wnętrzem i dobrze rozegraną infrastrukturą. W kompleksie mieści się spa, gabinet masażu, siłownię, baseny i wiele innych. Zante Park ujmuje nas tym, że jest all in one. Ma wszystko czego potrzebujecie na wakacjach. W dodatku położony jest w miejscowości Laganas, która należy do zatoki o tej samej nazwie. Zatoka Laganas to największa zatoka w całej Grecji, a jej długość wynosi aż 14 km. Jest gdzie spacerować piaszczystą plażą. W lewo dojdziemy do sąsiedniej miejscowości Kalamaki, a w praco do Agios Sostis i popularnej Wyspy Ślubów Cameo. Coprawda miejscowość Laganas należy do imprezowych, ale jego lokalizacja hotelu skutecznie oddziela nas od zgiełku. Schowany pomiędzy uliczkami Zante Park to perełka wśród hoteli w Laganas. Godny uwagi jest też drugi hotel tej samej sieci Best Western Galaxy.

POTRZEBUJESZ POMOCY W REZERWACJI
LUB BYŁEŚ GOŚCIEM I CHCESZ PODZIELIĆ SIĘ Z NAMI SWOJĄ OPINIĄ I SPOSTRZEŻENIAMI NAPISZ DO NAS