Kogo możecie spotkać na wycieczkach z Project Holidays? Z przyjemnością przedstawiamy nasz team 🥳😎🤸‍♀️🧐
Każdy z nas jest inny. Ale to właśnie dzięki różnicom uzupełniamy się jak ogniwa w łańcuchu, tworząc razem najlepszy zespół. Codziennie pracujemy nad tym, aby się doskonalić. Wszystko po to, żeby zawsze móc podróżować z Wami bezpiecznie i wygodnie, przekazać Wam wiedzę o wyspie i porafić spełnić nawet najbardziej szalone marzenia.

Zuzanna
CEO, manager ds. kluczowych klientów, przewodnik.
Pomysłodawca i założyciel firmy. Szef, który nie może usiedzieć w biurze. Dlatego nadal możesz ją spotkać jako przewodnika wycieczek. Wszystko dlatego, że kocha swoją pracę i nie wyobraża sobie życia bez niej.

Patrycja
Obsługa klienta, przewodnik
Jeżeli mamy dobrze rozumieć potrzeby turystów, być w stanie rozwiązać każdy problem i pomóc wybrać idealną wycieczkę, musimy znać je wszystkie perfekcyjnie. Patrycja bardzo dobrze o tym wie i to właśnie dlatego możesz spotkać ją w biurze, ale również na wycieczce. Cudowna dziewczyna, pełna optymizmu i dobrej energii.

Adam
Mocny filar w zespole Project Holidays. Przygotowany na każdą sytuacje. Dla niego każda wycieczka to nowa historia, w której musi wydarzyć się coś wyjątkowego. W mistrzowski sposób dba o bezpieczeństwo turystów na lądzie i morzu. Poza przewodnictwem zajmuje się trenowaniem dzieci w swojej szkółce piłki nożnej, prowadzi obozy żeglarskie i pisze książki. Fan Grecji i wszystkiego co z nią związane. Założyciel portalu dogrecji.pl Wyjątkowy człowiek, którego się po prostu uwiellbia.

Giorgos
Nasz najlepszy zawodowy kierowca. Możecie spotkać go na wycieczkach minibusem. Człowiek, dla którego najważniejsze jest bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie podróżującego. W dobrej atmosferze dojedziecie z nim do każdego z naszych punktów wycieczki.

Spiros
Bez tego człowieka oddział Project Holidays VIP Class nigdy by nie zaistniał. Mistrz pozytywnego myślenia, mózg biznesowy. Właściciel KS Vip Transfer Zakynthos, dzięki któremu możemy podróżować z Wami najnowszymi Mercedesami V – Class, podczas naszych prywatnych wycieczek.