Kogo możecie spotkać na wycieczkach z Project Holidays? Z przyjemnością przedstawiamy nasz team 🥳😎🤸‍♀️🧐
Każdy z nas jest inny. Ale to właśnie dzięki różnicom uzupełniamy się jak ogniwa w łańcuchu, tworząc razem najlepszy zespół. Codziennie pracujemy nad tym, aby się doskonalić. Wszystko po to, żeby zawsze móc podróżować z Wami bezpiecznie i wygodnie, przekazać Wam wiedzę o wyspie i porafić spełnić nawet najbardziej szalone marzenia.

ZUZANNA WIKTORIA
Pomysłodawca i założyciel firmy. Szef, który nie może usiedzieć w biurze. Dlatego nadal możesz ją spotkać jako przewodnika wycieczek. Wszystko dlatego, że kocha swoją pracę i nie wyobraża sobie życia bez niej. Gdy po raz pierwszy postawiła stopę na wyspie był 5 maja, jej urodziny. Do teraz uznaje, że to był reset, nowy początek. Wśród Greków odnalazła swoją rodzinę, a na wyspie dom, choć w głębi serca wciąż tęskni za Polską (i polskim jedzeniem)
ADAM
Pochodzi z Warszawy. Wyspę po raz pierwszy odwiedził w 2015 roku.
Bez niego nigdy nie powstałby Project Holidays. Przygotowany na każdą sytuacje. Dla niego każda wycieczka to nowa historia, w której musi wydarzyć się coś wyjątkowego. W mistrzowski sposób dba o bezpieczeństwo turystów na lądzie i morzu. Poza przewodnictwem prowadzi obozy żeglarskie i pisze książki. Fan Grecji i wszystkiego co z nią związane. Wyjątkowy człowiek, którego się po prostu uwiellbia.
JORGOS
Nasz najlepszy zawodowy kierowca. Możecie spotkać go na wycieczkach minibusem. Człowiek, dla którego najważniejsze jest bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie podróżującego. W dobrej atmosferze dojedziecie z nim do każdego z naszych punktów wycieczki.
Urodził się w Olimpii, mieście znanym ze Starożytnych Igrzysk Olimpijskich. Jego pasją jest kuchnia,w szczególności owoce morza (najlepiej złowione samemu).

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ KTO OPRÓCZ PRZEWODNIKÓW TWORZY PROJECT HOLIDAYS SPRAWDŹ TUTAJ


WSPOMNIENIA Z NASZYCH WYCIECZEK